NAUJIENOS

APIE ŠIŲ METŲ PAKEITIMUS

2017-05-16

Volkswagen MTB dviračių maratonų taurė organizuojama jau 16 metus. Nors šiemet daug kas išlieka nepakitę, yra ir šokių tokių pokyčių, kuriuos norėtume išskirti.

Šių metų pokyčiai:

  • Atsižvelgę į vyresnių mūsų taurės dalyvių pageidavimą, įvedame naujas senjorų grupes – M70 (vyrų, kuriems daugiau kaip 70 metų) ir W60 (moterų, kurioms per 60 metų). Abiems šioms grupėms reikės įveikti 1 rato distanciją.
  • Senjorams (M60, W60, M70) ir vaikams (VM10, VB10, VM6, VM6) išankstinė registracija išlieka nemokama, tačiau starto išvakarėse ir starto dieną registracija šioms grupėms kainuos 2 Eur. Norime skatinti visus registruotis iš anksto ir vengti didelio registracijos srauto paskutinę minutę.
  • Šiemet, kitaip nei pernai, nebebus galima keisti distancijos varžybų dieną. Nuostatuose numatoma: „Po išankstinės registracijos pabaigos ar varžybų dieną galima tik vardo arba pavardės korekcija, kaina 10 Eur.“ Dalyviui persigalvojus dėl distancijos varžybų išvakarėse arba varžybų dieną, jam reikės registruotis iš naujo, bus priskiriamas iš eilės einantis numeris po visų iš anksto užregistruotų dalyvių. Mokėti starto mokesčio iš naujo nereikės.

KITOS NAUJIENOS

Žagarės miškai ir poilsiavietė „Medžiotojų rūsys“

Žagarės miškai ir poilsiavietė „Medžiotojų rūsys“

2016-06-27

Žagarės miškuose vyrauja ąžuolyniniai eglynai, rytinėje masyvo dalyje daugiau pelkėtų miškų, kuriuose vyrauja juodalksniai. Vertingiausiose miško dalyse įsteigti Didmargio, Dilbinėlių botaniniai ir didžiausias iš jų – Žagarės botaninis – zoologinis draustiniai. Čia aptinkamos saugomos augalų rūšys, gausi ir įvairiarūšė gyvūnija. Žagarės miškai buvo pirmoji vieta, kur pradėti reaklimatizuoti taurieji elniai. „Medžiotojų rūsio“ poilsiavietėje galėsite atsikvėpti […]

Skaityti ›
Dviračių mugės dalyviai

Dviračių mugės dalyviai

2019-05-16

Artėjant renginiui, norime Jums pristatyti šių metų dviračių mugės dalyvius, kurie Jus supažindins su savo gaminama ar atstovaujama produkcija bei teikiamomis paslaugomis.   BLIZ – Druskininkų mugės metu užsukite į „BLIZ“ palapinę pasitarti ir pasimatuoti naujausius šalmus ir akinius sportui bei laisvalaikiui! O patikusius produktus ir įsigyti už specialią, renginiui skirtą kainą! 😎. Dvirtex – […]

Skaityti ›

PARTNERIAI: