NAUJIENOS

APIE ŠIŲ METŲ PAKEITIMUS

2017-05-16

Volkswagen MTB dviračių maratonų taurė organizuojama jau 16 metus. Nors šiemet daug kas išlieka nepakitę, yra ir šokių tokių pokyčių, kuriuos norėtume išskirti.

Šių metų pokyčiai:

  • Atsižvelgę į vyresnių mūsų taurės dalyvių pageidavimą, įvedame naujas senjorų grupes – M70 (vyrų, kuriems daugiau kaip 70 metų) ir W60 (moterų, kurioms per 60 metų). Abiems šioms grupėms reikės įveikti 1 rato distanciją.
  • Senjorams (M60, W60, M70) ir vaikams (VM10, VB10, VM6, VM6) išankstinė registracija išlieka nemokama, tačiau starto išvakarėse ir starto dieną registracija šioms grupėms kainuos 2 Eur. Norime skatinti visus registruotis iš anksto ir vengti didelio registracijos srauto paskutinę minutę.
  • Šiemet, kitaip nei pernai, nebebus galima keisti distancijos varžybų dieną. Nuostatuose numatoma: „Po išankstinės registracijos pabaigos ar varžybų dieną galima tik vardo arba pavardės korekcija, kaina 10 Eur.“ Dalyviui persigalvojus dėl distancijos varžybų išvakarėse arba varžybų dieną, jam reikės registruotis iš naujo, bus priskiriamas iš eilės einantis numeris po visų iš anksto užregistruotų dalyvių. Mokėti starto mokesčio iš naujo nereikės.

KITOS NAUJIENOS

2017 m. Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės kalendorius

2017 m. Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės kalendorius

2017-02-27

Skelbiame 2017 m. Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės etapų datas: 2017 m. gegužės 21 d.  I etapas Druskininkuose; 2017 m. birželio 18 d. II etapas Vilniuje;

Skaityti ›
Pristatome naują MTB dviračių maratonų taurės vardą – tai JEEP !

Pristatome naują MTB dviračių maratonų taurės vardą – tai JEEP !

2019-05-08

    ABSOLIUČIAI UNIKALUS     JEEP YRA IKONA, SVAJONĖ, KURI YRA ATPAŽĮSTAMA IR GERBIAMA VISAME PASAULYJE. JEEP YRA PRADININKAS, INOVATORIUS IR LYDERIS, SIŪLANTIS GALIMYBES, TECHNOLOGIJAS, KOMFORTĄ IR MEISTRIŠKUMĄ AUKŠČIAUSIAME LYGMENYJE. TAI YRA VIENAS IŠ GERIAUSIŲ PASAULYJE PREKĖS ŽENKLŲ. JEEP ĮKVEPIA LAISVĖS JAUSMĄ IR SUSITIPRINA NEPRIKLAUSOMYBĘ, SKATINA ŽMONES GYVENTI GYVENIMĄ IT NUOTYKĮ. TAI YRA KAŽKAS, […]

Skaityti ›