NAUJIENOS

APIE ŠIŲ METŲ PAKEITIMUS

2017-05-16

Volkswagen MTB dviračių maratonų taurė organizuojama jau 16 metus. Nors šiemet daug kas išlieka nepakitę, yra ir šokių tokių pokyčių, kuriuos norėtume išskirti.

Šių metų pokyčiai:

  • Atsižvelgę į vyresnių mūsų taurės dalyvių pageidavimą, įvedame naujas senjorų grupes – M70 (vyrų, kuriems daugiau kaip 70 metų) ir W60 (moterų, kurioms per 60 metų). Abiems šioms grupėms reikės įveikti 1 rato distanciją.
  • Senjorams (M60, W60, M70) ir vaikams (VM10, VB10, VM6, VM6) išankstinė registracija išlieka nemokama, tačiau starto išvakarėse ir starto dieną registracija šioms grupėms kainuos 2 Eur. Norime skatinti visus registruotis iš anksto ir vengti didelio registracijos srauto paskutinę minutę.
  • Šiemet, kitaip nei pernai, nebebus galima keisti distancijos varžybų dieną. Nuostatuose numatoma: „Po išankstinės registracijos pabaigos ar varžybų dieną galima tik vardo arba pavardės korekcija, kaina 10 Eur.“ Dalyviui persigalvojus dėl distancijos varžybų išvakarėse arba varžybų dieną, jam reikės registruotis iš naujo, bus priskiriamas iš eilės einantis numeris po visų iš anksto užregistruotų dalyvių. Mokėti starto mokesčio iš naujo nereikės.

KITOS NAUJIENOS

Dviračių mugė 2016

Dviračių mugė 2016

2016-05-14

pedalai.lt yra oficialus čekų Haven gamintojo atstovas Baltijos šalyse. Mugėje galima bus įsigyti kompresinių ir paprastų kojinių, šalmų ir pirštinių. High5 akcija: renginio metu du energetiniai High5 geliukai už vieno kainą! Imk du – mokėk už vieną! Taip pat galima bus įsigyti High5 energetinių batonėlių, energetinio gėrimo, gertuvių, baltymų kokteilį.

Skaityti ›
MTB dviračių entuziastai naują sezoną pradeda Druskininkuose

MTB dviračių entuziastai naują sezoną pradeda Druskininkuose

2018-05-19

Jau sekmadienį ryte per 1300 dviratininkų pradės naują „Volkswagen MTB dviračių maratonų taurės“ sezoną. Pirmas šių beveik du dešimtmečius vykstančių varžybų etapas vyks Druskininkuose, kur azartiškas varžybas lydės ir didžiulė dviratininkų mugė: čia bus galima ne tik išsirinkti bei išbandyti daugelio pardavėjų siūlomus dviračius, bet ir gauti kvalifikuotą konsultaciją, įsigyti reikiamų detalių, aprangos ar sportininkams […]

Skaityti ›