NAUJIENOS

APIE ŠIŲ METŲ PAKEITIMUS

2017-05-16

Volkswagen MTB dviračių maratonų taurė organizuojama jau 16 metus. Nors šiemet daug kas išlieka nepakitę, yra ir šokių tokių pokyčių, kuriuos norėtume išskirti.

Šių metų pokyčiai:

  • Atsižvelgę į vyresnių mūsų taurės dalyvių pageidavimą, įvedame naujas senjorų grupes – M70 (vyrų, kuriems daugiau kaip 70 metų) ir W60 (moterų, kurioms per 60 metų). Abiems šioms grupėms reikės įveikti 1 rato distanciją.
  • Senjorams (M60, W60, M70) ir vaikams (VM10, VB10, VM6, VM6) išankstinė registracija išlieka nemokama, tačiau starto išvakarėse ir starto dieną registracija šioms grupėms kainuos 2 Eur. Norime skatinti visus registruotis iš anksto ir vengti didelio registracijos srauto paskutinę minutę.
  • Šiemet, kitaip nei pernai, nebebus galima keisti distancijos varžybų dieną. Nuostatuose numatoma: „Po išankstinės registracijos pabaigos ar varžybų dieną galima tik vardo arba pavardės korekcija, kaina 10 Eur.“ Dalyviui persigalvojus dėl distancijos varžybų išvakarėse arba varžybų dieną, jam reikės registruotis iš naujo, bus priskiriamas iš eilės einantis numeris po visų iš anksto užregistruotų dalyvių. Mokėti starto mokesčio iš naujo nereikės.

KITOS NAUJIENOS

Bliz – Dviračių mugė 2016

Bliz – Dviračių mugė 2016

2016-05-04

Bliz Active – sportiniai akiniai aktyviems žmonėms, siekiantiems geriausio ne tik savo sportinėje veikloje. Druskininkuose, dviračių mugės metu, bus galima pamatyti ir įsigyti šio sezono modelius su naujausiomis technologijomis. www.blizeyewear.com

Skaityti ›
FOTO Konkursas – „Geriausia VW MTB dviračių maratonų taurės 2017 akimirka“

FOTO Konkursas – „Geriausia VW MTB dviračių maratonų taurės 2017 akimirka“

2017-10-06

Kviečiame dalyvauti FOTO konkurse „Geriausia VW MTB dviračių maratonų taurės 2017 akimirka“!

Skaityti ›