Dalyvauju pirmą kartą

Į Dviračių maratonų taurę kviečiame dalyvauti ir pačius stipriausius dviratininkus, ir mėgėjus, kurie galbūt per visus metus numina vos šimtą kilometrų. Jūs galite pasirinkti – ar norite lenktyniauti su kitais, ar tik trokštate aplenkti savo kaimyną, o gal norite minti kartu su savo šeimos nariais neskubėdami, bet ta pačia trasa, kuria ką tik praskuodė sportininkai. Tai renginys visiems.

Jeigu apsisprendėte dalyvauti (o jūs tai ką tik jau padarėte), susipažinkite su nuostatais ir užsiregistruokite mūsų svetainėje. Užsiregistruoti bus galima ir starto vietoje, tačiau tuomet registracija bus brangesnė.

Atvykę į starto vietą, registracijos palapinėje pasakykite savo vardą ir gausite voką, kuriame bus jūsų starto numeris su priklijuotu laiko matavimo davikliu, kurį turėsite prisitvirtinti prie dviračio vairo.

Nepamirškite pasiimti gertuvės su vandeniu ar energetiniu gėrimu. Venkite gėrimų, kuriuose yra kofeino, taurino ar pan., tai tikrai netinka ištvermės sporte.

Maratono starto miestelyje veiks dviračių remonto punktas. Jeigu neįsitikinote, ar pakankamai pripūstos padangos, prieikite prie technikų pasikonsultuoti. Rekomenduojame su savimi trasoje turėti atsarginę kamerą, įrankius kamerai pakeisti ir pompą. Šalmas dalyviams privalomas!

Likus apie 20 min prieš pagrindinį maratono startą, visi bus pašaukti užimti starto pozicijas pagal suteiktus starto numerius. Starto zonoje bus suformuoti starto koridoriai. Užimkite vietą tame starto koridoriuje, kuriame nurodytas jums priklausantis numeris.

Startas visiems dalyviams yra bendras. Būkite atidūs pirmuose kilometruose, gali tekti važiuoti būryje su kitais dviratininkais. Vėlesniuose kilometruose kiti dviratininkai jums tikrai netrukdys, važiuokite savo pasirinktu tempu. Kiek įmanoma, stenkitės važiuoti kuo dešiniau, kad netrukdytume kitiems dalyviams jūsų aplenkti. Būkite atidūs susikirtimuose su kitais keliais, kuriais gali važiuoti automobiliai!

Visa trasa bus pažymėta į žemę įkaltomis rodyklėmis (baltos rodyklės mėlyname fone). Taip pat ant medžių kabančiomis raudonomis / baltomis juostelėmis (jeigu kyla neaiškumų dėl krypties, vadovaukitės jomis).

Trasos viduryje bus įrengtas punktas, kuriame galėsite atsigaivinti ar įsipilti į gertuvę vandens arba energetinių gėrimų.

Trasoje rasite korteles, kuriose bus pažymėta, kiek kilometrų liko iki rato pabaigos.

Jūsų finišo laikas fiksuojamas tada, kai kertate starto / finišo liniją.

Rekomenduojame prieš poilsį dar pavažiuoti dviračiu apie 5min ramiu tempu.

Laukiame!
Organizatoriai