TOP įskaita

TOP įskaita

Rezultatai

Vyrai

DruskVilnSumaAtsil.
1Colibri Cycling Team, Vilnius2960293058900
2Impuls Racing Team, Vilnius291829315850+41
3SK S-Sportas, Šiauliai289028995789+102
4Top Team Cycling, Vilnius280628655671+219
5FOCUS Vilnius, Vilnius282227985620+270
6Dviratai-Daistatus, Kaunas270926375346+544
7CHAIN GANG, Vilnius267526335308+582
8Instinktas-Vilimeksas, Vilnius268425495233+657
9BIKEXPERT Cycling team, Vilnius270924615169+721
10DVIRAČIŲ SALONAS cycling team, Vilnius242624474873+1017

Moterys

DruskVilnSumaAtsil.
1Impuls Racing Team, Vilnius1959193238910
2SK S-Sportas, Šiauliai180817593568+324
3FOCUS Vilnius, Vilnius175717353492+399
4Colibri Cycling Team, Vilnius172217333455+436
5Dviratai-Daistatus, Kaunas171616773393+498
6Antaris Team, Vilnius151814662984+908
7Instinktas-Vilimeksas, Vilnius73713912128+1763

2019 m. vyrų komandos:

2019 m. moterų komandos:

 

Norėdami užregistruoti komandą, užpildykite formą žemiau. Netrukus su jumis susisieksime ir pateiksime tolimesnes instrukcijas.

  • Išvardinti kontaktai (pateikite tik gmail elektroninio pašto adresus) turės galimybę bet kuriuo metu prisijungti prie dalyvių sąrašo ir jį redaguoti pagal taisykles aprašytas nuostatuose. Jei gmail paskyros neturite, pažymėkite "Nėra" - paruošime jums naują!

 

2018 m. vyrų komandos:

  • BIKEXPERT cycling team, Vilnius
  • DVIRAČIŲ SALONAS cycling team, Vilnius
  • Velonova – Bioracer cycling team, Vilnius
  • FOCUS Vilnius, Vilnius
  • MyBike AmberMix, Kaunas
  • Colibri Cycling Team, Vilnius
  • SK S-Sportas, Šiauliai
  • Top Team Cycling, Vilnius
  • Instinktas-Vilimeksas, Vilnius
  • KOLDAS-GARMIN, Kaunas

2018 m. moterų komandos:

  • Antaris Team, Vilnius
  • SK S-Sportas, Šiauliai
  • Impuls Racing Team, Vilnius
  • Instinktas-Vilimeksas, Vilnius

2017 m. vyrų komandos:

  • Velomanija – Koldas, Kaunas
  • DVIRAČIŲ SALONAS cycling team, Vilnius
  • Colibri Cycling Team, Vilnius
  • Top Team – Ultrabike, Vilnius
  • Antaris Team, Vilnius
  • Instinktas-Vilimeksas, Vilnius
  • CHAIN GANG, Vilnius
  • MyBike, Kaunas
  • Jokers – Santa Monica Networks, Vilnius
  • FOCUS Vilnius, Vilnius
  • SK S-Sportas, Šiauliai

2017 m. moterų komandos:

  • Antaris Team, Vilnius
  • MyBike, Kaunas
  • Instinktas-Vilimeksas, Vilnius
  • SK S-Sportas, Šiauliai

2016 m. vyrų komandos:

  • Colibri cycling team, Vilnius
  • Dviračių salonas cycling team, Vilnius
  • Bike Expert – More Watts, Vilnius
  • FOCUS Vilnius, Vyrų
  • Top Team – UltraBike, Vilnius
  • Jokers – Santa Monica Networks, Vilnius
  • CHAIN GANG, Vilnius
  • MyBike, Kaunas, Vyrų
  • Instinktas-Vilimeksas, Vilnius, Vyrų
  • Antaris Team, Vilnius, Vyrų
  • Velomanija-Niskama, Kaunas
  • S-Sportas, Vyrų

2016 m. Moterų komandos:

  • FOCUS Vilnius, Moterų
  • MyBike, Kaunas, Moterų
  • Instinktas-Vilimeksas, Vilnius, Moterų
  • Antaris Team, Vilnius, Moterų
  • S-Sportas, Moterų