NAUJIENOS

Apie Compressport kompresinių rūbų naudą

2016-06-16

Prasidėjus varžybų sezonui, kiekvienas stengiamės parodyti savo geriausią formą bei pasiekti aukščiausią rezultatą. Ilgos pavasario treniruotės padėjo sukaupti reikalingą „bazę“, o neseniai darytos greičio treniruotės „užaštrina“ sportinę formą. Kai padarytomis treniruotėmis jau esi pasiruošęs varžyboms, kaip dar gali pagerinti savo būsimą rezultatą? Jei norite būtų greitesni už save, siūlome susipažinti su Compressport kompresiniais rūbais.

Kompresinių produktų pagrindinė funkcija – pagreitinti kraujotaką raumenyse. Specialiam audiniui aptempiant ir spaudžiant raumenį sukuriamas „pompos“ efektas, kuris paskatina kraujo apykaitą. Geresnė kraujo cirkuliacija padeda pašalinti iš raumenų toksinus, sparčiau aprūpina raumenį deguonimi. Nemažiau svarbi, kompresinio produkto funkcija – apsauga nuo vibracijos. Tinkamas kompresinis produktas gali padėti išvengti raumenų mėšlungio ir mikrotraumų.

Vilniaus maratono trasoje gausu ilgų, techniškų nusileidimų, kuriuose nemažai šaknų, duobių ir kitų nelygumų. Važiavimas tokių paviršiumi sukelia dideles apkrovas raumenims ir stiprią vibraciją. Siekiant išvengti šio neigiamo išorės poveikio siūlome naudoti kompresines blauzdines ir rankoves. Compressport blauzdinės net 15% pagerina kraujo cirkuliaciją, iki 20% greičiau pašalina laktatą ir toksinus. Blauzdinės visiškai panaikina kojų tinimą, sumažina raumens vibraciją iki 32%. Blauzdinės pagamintos iš plonos bei lengvos medžiagos, kuri elastingai apspaudusi raumenis padeda veniniam kraujui greičiau grįžti iš kojų į širdį. Lengvesnė kraujo cirkuliacija sumažina mėšlungio bei traumų galimybę net trečdaliu! Blauzdinės, palaikančios kojas varžybų metu, ne tik pagerina raumenų ištvermę, bet ir pagreitina atsistatymo procesą. Blauzdinių medžiaga lengvai šalina drėgmę bei kvėpuoja, todėl užtikrinamas optimalios kūno temperatūros palaikymas.

 

Nemažiau svarbu pasirūpinti rankų raumenimis – mažiau nuvargusios rankos leis lengviau valdyti dviratį. Compressport kompresinės rankovės, kaip ir kiti produktai, palaiko raumenį, bei skatina greitesnę kraujo cirkuliaciją, taip pat sumažina vibraciją. Visa tai leis jums tvirčiau laikyti dviračio vairą techniško nusileidimo metu, lengviau perjungti pavaras ar paspausti stabdį.

Kompresinė produkcija gali akivaizdžiai prisidėti prie jūsų geresnio rezultato. Compressport produktų kokybe įsitikinti galite jau Vilniaus etape.  Grįžkite į finišą su tvirtais ir „šviežiais“ raumenimis.

Compressport produkcijos galite įsigyti sporto prekių parduotuvėse S-Sportas Vilniuje, Kaune bei Šiauliuose. 

KITOS NAUJIENOS

Dviračių mugė 2016

Dviračių mugė 2016

2016-05-14

pedalai.lt yra oficialus čekų Haven gamintojo atstovas Baltijos šalyse. Mugėje galima bus įsigyti kompresinių ir paprastų kojinių, šalmų ir pirštinių. High5 akcija: renginio metu du energetiniai High5 geliukai už vieno kainą! Imk du – mokėk už vieną! Taip pat galima bus įsigyti High5 energetinių batonėlių, energetinio gėrimo, gertuvių, baltymų kokteilį.

Skaityti ›
Žagarės dvaro parkas

Žagarės dvaro parkas

2016-06-27

  Žagarės dvaro parkas sudarytas iš senosios ir naujosios dalių; bendras plotas – apie 70 ha. Teritorija anksčiau buvo uždara, ją juosė aukšta medinė tvora mūro cokoliu. Parkas sudarytas iš dviejų dalių. Vakarinė parko dalis, esanti prie rūmų, suformuota Zubovų laikais – XIX a. I pusėje. Prie pietinio fasado buvo esplanada – terasos, takai, gėlynai, […]

Skaityti ›