NAUJIENOS

Plytelė „Stebuklas”

2016-05-26

Labiausiai lankomoje Vilniaus vietoje, Katedros aikštėje, yra plytelė, kurioje įrašytas magiškas žodis „stebuklas“. Gitenio Umbraso sukurta plytelė patraukia turistų dėmesį, tikima, kad atsistojus ant plytelės, apsisukus apie savo ašį, sugalvotas noras būtinai išsipildys. Buvo sukurtos net 4 tokios plytelės – viena betoninė (sukurta 1994 m.), o likusios granitinės. Šių prireikė, kai kinišku granitu buvo klojama visa Katedros aikštė. Plytelė buvo eksponuojama pasaulinėje „Expo“ parodoje Šanchajuje, kurią galėjo pamatyti Lietuvos paviljono lankytojai. Lankytojams buvo pasakojama apie magiškas plytelės galias, nes ji atkeliavo iš tokios vietos, kur kadaise buvo pagrindinė žynių apeigų vieta. „Stebuklo“ kopija buvo atidengta ir Gruzijos sostinėje esančiame Vilniaus skvere. Tbilisio gyventojai ir miesto svečiai turėjo galimybę surašyti savo norus ant lapelių, kurie buvo sudėti į kapsulę ir įbetonuoti po plytele.

Skaityti daugiau: http://www.ivilnius.lt/lankytinos-vietos/paminklai/plytele-stebuklas/

KITOS NAUJIENOS

2017 metų sezono uždarymas

2017 metų sezono uždarymas

2017-10-20

Spalio 19 dieną Untold restorane įvyko 2017 metų sezono uždarymo vakarėlis. Gausiai susirinkusius svečius sveikino VW MTB dviračių maratonų taurės organizatoriai.

Skaityti ›
2018 METŲ SEZONO UŽDARYMAS

2018 METŲ SEZONO UŽDARYMAS

2018-10-20

Spalio 18 dieną Untold restorane įvyko 2018 metų sezono uždarymo vakarėlis. Gausiai susirinkusius svečius sveikino VW MTB dviračių maratonų taurės organizatoriai. 

Skaityti ›