Apgyvendinimas

JEEP MTB dviračių maratonų taurės dalyviams SPA Vilnius Druskininkuose perkant 1 nakvynę bus taikoma 25 % nuolaida.

Pagrindas nuolaidai gauti – dalyvio pavardė dalyvių sąraše, kuris skelbiamas mūsų psl.: https://mtb.lt/mtb-taure/dalyviu-sarasas/ arba  dalyvio numeris iš starto sąrašo.

Kontaktai pasiteiravimui:

K. Dineikos g. 1, 66165 Druskininkai
Tel. nr.: +370 313 53900
El. paštas: info@spavilnius.lt

Danutes_sodybaDanutės Sodyba yra įsikūrusi netoli Žiemos sporto centro. Netoli sodybos yra daug miškų, ežerų. Sodyba priima svečius visus metus. Sodyboje vienu metu galima apgyvendinti 25 žmones. Svečiai apgyvendinami dviviečiuose, triviečiuose ir keturviečiuose kambariuose. Yra visi patogumai ir virtuvės. Lauke yra įrengta didelė lauko pavėsinė su židiniu.

Kontaktai pasiteiravimui:

Budrių g. 63, Ignalina
Tel. nr.: +37061456935
El. paštas: arvi.gylys@gmail.com

sporto_сentras

Lietuvos žiemos sporto centras ištisus metus kviečia poilsiui prie ežero: puiki vieta vaikų sporto – poilsio stovykloms, organizacijų ir įmonių darbuotojų šventėms, iškyloms gamtoje, poilsiui ežero ir miškų tyloje; maudynės, valtys, vandens dviračiai, ratukinės pačiūžos, kalnų dviračiai, kroso takeliai, žvejyba ežere, puiki aplinka ir ramybė. Nakvynė 1-2-3-čiuose kambariuose su patogumais ( TV; dušo vonia; bevielis internetas; balkonai į ežero pusę) viešbutyje – 60 vietų;pirtis ant ežero kranto, vakaronė lauke prie židinio;maitinimas kavinėje – 100 vietų vienu metu: ruošiame banketus, furšetus, pokylius visoms progoms, surengsime šventę su gyva muzika, sudarysime šventės scenarijų Jūsų turimai progai ar idėjai.

Kontaktai pasiteiravimui:
Sporto g. 3, Ignalina
Tel.: (8-386) 54193; 868285060; 868635132
El. paštas: lzsc@ignet.lt
http://www.lzsc.lt

Sodyba_sauletekisKaimo turizmo sodyba „Saulėtekis“ kviečia šį savaitgalį apsistoti pas juos.

Sodyba įsikūrusi netoli Žiemos sporto centro (200 m.), slidinėjimo, dviračių ir riedučių trasų. Šalia ežeras Šiekštys. 110 km. nuo Vilniaus, 60 km. nuo Molėtų ir  40 km. nuo Visagino.

Kontaktai pasiteiravimui:
Girminiai, Ignalinos rajonas
+370 386 52 881 ; +370 650 6 99 55; info@sodybasauletekis.lt

zuvedra_viesbutis

Ignalinos „Žuvėdra“ skaičiuoja savo istoriją net nuo 1962 metų. Atsinaujinusi ir pasikeitusi „Žuvėdra“ duris atvėrė 2005 metais. Jaukus viešbutis – restoranas yra įsikūręs Aukštaitijos nacionalinio parko teritorijoje, kurortiniame Ignalinos mieste, gamtos apsuptyje šalia Paplovinio ežero savo klientus žavi ir traukia ramybe, jaukia atmosfera, maloniu aptarnavimu, plačiu europietiškų ir lietuviškų valgių asortimentu. Bet kuriuo metu laiku kiekvienas svečias atvykęs ras ką veikti. Ignalina nuo seno garsėja savo ežerų gausybe, natūralia gamta ir vasaros, bei žiemos teikiamais malonumais.

 

Kontaktai pasiteiravimui: 
Mokyklos g. 11, Ignalina
Tel. nr.: +370 68609069
El. paštas:  info@zuvedra.com

„Nameliai Anykščiai“ siūlo jums jaukų ir ramų poilsį naujai įrengtuose penkiaviečiuose – triviečiuose vasarnamiuose. Nameliai yra Niūronių kaime, nutolę 8 km nuo Anykščių miesto centro, gamtos ir žirgų apsuptyje, šalia žirgyno Vilartas.

Daugiau informacijos: www.facebook.com/nameliaianyksciai/